Muğla Futbol Muğla Futbol
MUĞLASPOR’DA EGEMEN URHAN İLE YOLLAR AYRILDI

Bölgesel Amatör Lig’de zirve yolunda sahasında Didim’e kaybeden Ermaş Muğlaspor’da teknik sorumlu Egemen Urhan ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Ermaş Muğlaspor yönetimi, teknik sorumlu Egemen Urhan ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.

 

Yeşil beyazlı yönetimden Atatürk Stadı’nda oynanan ve 2-0 kaybedilen Didim maçı sonrası yapılan açıklamada “Yönetim kurulumuz ile teknik direktörümüz Egemen Urhan arasında yapılan görüşmeler neticesinde karşılıklı olarak anlaşılarak yollarımız ayrılmıştır.

Teknik direktörümüz Egemen Urhan’a kulübümüze yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.” ifadelerine yer verildi.

 

Muğlaspor’un başına devre arasında liderin 6 puan gerisinde geçen Urhan, yeşil beyazlılarla çıktığı 8 karşılaşmada 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 yenilgi aldı.

 

40 yaşındaki Muğlalı antrenör sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Yönetim ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Futbolcu kardeşlerime, kulüp yöneticilerimize, personelimize, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve teknik heyetime emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olur.”