Muğla Futbol Muğla Futbol

Muğla Futbol, adından da anlaşılacağı üzere sadece Muğla’mızı kapsayan bir futbol oluşumudur.

 

Bu projeyi tasarlarken, Muğla’mızda eksik olan bir olguyu gerçekleştirmek istedik ve Muğla’nın amatörden profesyonele, altyapılar da dahil olmak üzere kısaca tüm futbol aktivitelerine bu portalda yer vermeyi hedefledik.

 

Muğla Futbol’u ayrı kılan kendine özgün tasarımı, logosunun yanında sadece Muğla Futbol’da olmasını hedeflediğimiz ilimiz profesyonel, BAL ve Süper Amatör Lig maçlarının canlı skorlarının yer alacak olmasıdır.

 

Rekabet heyecanının canlı skorlar ile süper amatör ligde daha da fazla yaşanmasını sağlayacak olan Muğla Futbol, altyapı sonuç ve puan durumlarına da bünyesinde yer vererek Muğla futboluna renk katacak.

 

İçeriğinde yer vereceği haber ve duyuruları tarafsız ve objektif olarak ortaya koyacak olan Muğla Futbol, hiç şüphemiz yoktur ki ilimizde yer alan tüm futbol paydaşları ve sevenlerinin desteği ile kurulmuş olduğu bu temelde yükselecektir.

 

 

MİMAR LİFE VE TEKNOFİKİR’E TEŞEKKÜRLERİMİZLE

 

Muğla Futbol projesinin ortaya çıkmasına önemli katkıda bulunan, www.muglafutbol.com internet sayfasının tasarımını gerçekleştiren Teknofikir İnternet Hizmetleri, sevgili Mehmet Tahça ve Muğla Futbol’un kendine özgü logosunu ortaya çıkaran Mimar Life İnovasyon direktörü sevgili Arda Özbayır’a teşekkürü borç biliriz.