Muğla Futbol Muğla Futbol
YEŞİLOVA BLD-KUŞADASI BAL ÇEYREK FİNAL MAÇI MUĞLA’DA OYNANACAK

Hızlandırılmış programla 3 haftada tamamlanan Bölgesel Amatör Lig’de gruplarını lider bitiren Burdur Yeşilova Bld -Kuşadasıspor çeyrek final maçında 3 Temmuz Cumartesi saat 17:30’da Muğla Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Bölgesel Amatör Lig’de 9 Haziran’da başlayan ve 3 hafta sonunda sıkıştırılmış program ile 3’lü ve 4’lü gruplar ile tamamlanan grup maçları sonucunda gruplarını lider bitiren takımlar çeyrek final maçlarına çıkıyor.

 

4 ayrı bölgede oynanacak ve sonucunda Türkiye genelinde 4 takımın 3.lige yükseleceği çeyrek final, yarı final ve final maçları bu haftasonu başlıyor.

 

2.Bölgede 7.ve 8.grupları lider bitiren Burdur Yeşilova Belediyespor ile Aydın Kuşadasıspor, çeyrek final maçında Muğla Atatürk Stadı’nda karşılaşacak. Tek maç eleme sistemine göre oynanacak müsabaka, 3 Temmuz Cumartesi saat 17.30’da başlayacak.

 

 

2.bölgeden 3.lig yolunda yarı finale yükselme mücadelesinde maç seyircisiz oynanacak. Maçı kazanan takım, yarı finalde Eskişehir Anadolu Üniversitesi-Isparta 32Emrespor maçının kazananı ile 7 Temmuz Çarşamba günü yarı finalde karşılaşacak. Final maçı ise 11 Temmuz Pazar oynanacak.

 

Fotoğraflar: spordokuz.com