Muğla Futbol Muğla Futbol
YATAĞANSPOR’DA TEKNİK SORUMLU EGEMEN URHAN OLDU

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Yatağanspor, teknik sorumlu olarak geçtiğimiz yıl 2.devrede de takımda görev yapan Egemen Urhan ile anlaştığını açıkladı.

BAL’da bu yıl üst üste 5.sezonunu geçirecek olan Yatağanspor, teknik direktörlüğe Egemen Urhan’ı getirdi.

 

Geçtiğimiz sezonun 2.devresinde 18.haftada Yatağanspor’un başına geçen Egemen Urhan, pandemiye kadar yeşil siyahlılarla 5 maça çıkmış, Yatağanspor bu süreçte 1 galibiyet, 2 yenilgi ve 2 beraberlikle 5 puan toplamıştı.

 

Sezon başında 3.Lig ekibimiz Muğlaspor’da göreve başlayan genç teknik adam, yeşil beyazlıların başında 3.Lig 4.grupta Aralık ayına kadar çalışmış ve Aralık’taki Bayrampaşa maçı sonrası yeşil beyazlılar ile yollarını ayırmıştı.

 

 

Egemen Urhan, geçtiğimiz günlerde Yatağan Belediye başkanı Mustafa Toksöz ve Yatağanspor kulüp başkanı Mustafa Yenioğlu ile bir görüşme gerçekleştirmişti. Bütçe konusunda anlaşan her iki tarafın da lige iddialı bir Yatağanspor hazırlaması beklenirken, Yatağan Belediye başkanı Mustafa Toksöz ve kulüp başkanı Mustafa Yenioğlu’nun üst sıralara oynayan bir takım kurulması yönündeki düşüncesinin Egemen Urhan transferinde önemli rol oynadığı öğrenildi.

 

Yatağanspor kulübü, sosyal medya hesabından Egemen Urhan anlaşmasını şu şekilde duyurdu: “Takımımız, yeni sezon planlaması hedefleri doğrultusunda yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda teknik direktör Egemen Urhan ile anlaşma sağlamıştır. Hocamıza hoşgeldin diyor, yeni sezonda başarılar diliyoruz”

 

Egemen Urhan’ın yardımcılığını ve kaleci antrenörlüğünü kimin yapacağı ise açıklanmadı.