Muğla Futbol Muğla Futbol
YATAĞANSPOR’DA TEKNİK EKİP NETLEŞTİ

BAL ekibimiz Yatağanspor’da Egemen Urhan’ın yardımcılıklarını Ozan Dombaz ve Serdar Yıldırım’ın, kaleci antrenörlüğünü ise Hüseyin Afacan’ın yapacağı açıklandı.

Geçtiğimiz gün teknik direktörlüğe Egemen Urhan’ı getirdiğini açıklayan Bölgesel Amatör Lig’de Muğla’yı temsil eden takımlarımızdan Yatağanspor’da teknik heyet netleşti.

 

Yatağanspor kulübünden yapılan açıklamaya göre teknik sorumlu Egemen Urhan’ın yardımcılıklarını Muğlaspor’da da Urhan ile çalışan Ozan Dombaz ve Serdar Yıldırım yapacak. Takımın kaleci antrenörlüğünü de Hüseyin Afacan yapacak.

 

Egemen Urhan kariyeri boyunca Muğlaspor, Turgutreisspor, Aydınspor 1923, Ortaca Bld.spor, Tokatspor, Batman Petrolspor, Didim Bld.spor, Karşıyaka ve Yatağanspor’da BAL’da ve 3.Lig’de görev yaptı.

 

Egemen Urhan’ın yardımcılığını yapacak Ozan Dombaz, Salihli Bld, Torbalıspor, Muğlaspor, Ödemişspor, Serik Bld.spor, Sarayönü Bld.spor ve Uşakspor’da çeşitli kademelerde antrenörlük yaptı.

 

Yatağanspor’daki bir diğer yardımcı Serdar Yıldırım ise Yatağanspor’da antrenörlük görevlerinde bulunmuştu. Yeşil siyahlıların kaleci antrenörlüğünü yapacak olan tecrübeli Hüseyin Afacn ise Bartın, Ünye, Sandıklıspor, Ödemişspor ve Gaziemir’de kaleci antrenörlüğü görevinde bulundu.

 

Yatağamspor’un yeni sezon hedefleri doğrultusunda yeni transferlerini kısa sürede açıklaması ve üst sıralara oynayan iddialı bir takım oluşturması bekleniyor.