Muğla Futbol Muğla Futbol
YATAĞANSPOR EGEMEN URHAN İLE TEMASTA

Teknik sorumlu arayışlarını sürdüren BAL temsilcimiz Yatağanspor, Muğlaspor’dan ayrılan Egemen Urhan ile görüşme gerçekleştirdi.

Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon üst üste 5.sezonunu geçirmeye hazırlanan Yatağanspor, teknik sorumlu arayışlarını devam ettiriyor.

 

Birçok antrenör ile görüşen yeşil siyahlı yönetim, son olarak Konya Akşehirli Mustafa Yağar ve Egemen Urhan ile görüşme gerçekleştirdi.

 

Kulüp başkanı Mustafa Yenioğlu ve Yatağan Belediye başkanı Mustafa Toksöz ile bir araya gelen Egemen Urhan’ın yeni sezon bütçesi ve maaş konusunda görüşme gerçekleştirdiği ve düşünmek için süre istediği öğrenildi.

 

Geçtiğimiz sezonun 2.devresinde 18.haftada Yatağanspor’un başına geçen Egemen Urhan, pandemiye kadar yeşil siyahlılarla 5 maça çıkmış, Yatağanspor bu süreçte 1 galibiyet, 2 yenilgi ve 2 beraberlikle 5 puan toplamıştı.

 

Sezon başında Fethiyespor’da yardımcı antrenör olarak göreve başlayan 38 yaşındaki Urhan, sonrasında Muğlaspor’un başına geçti. Muğlaspor’un başında 3.Lig 4.grupta Aralık ayına kadar çalışan Egemen Urhan 19 Aralık’taki Bayrampaşa maçı sonrası yeşil beyazlılar ile yollarını ayırmıştı.