Muğla Futbol Muğla Futbol
YATAĞANSPOR BAŞKANI MUSTAFA YENİOĞLU: “YENİ SEZONDA YENİ HEDEFLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

BAL takımlarımızdan Yatağanspor kulüp başkanı Mustafa Yenioğlu, Yatağan Belediye başkanı Mustafa Toksöz ile uyum içinde çalıştıklarını söyledi ve “Yeni sezonda hep birlikte yeni hedefler için uğraş veriyoruz” dedi.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek iki Muğla takımından biri olan Yatağanspor’da kulüp başkanı Mustafa Yenioğlu, kulübün sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

 

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ile uyum içinde çalıştıklarını dile getiren Yenioğlu; “Yönetim kurulumuz ve Yatağanspor’umuza maddi manevi her türlü desteği sağlayan fahri başkanımız belediye başkanımız Mustafa Toksöz ile uyum içinde çalışıyoruz. Kendisine destekleri için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

 

Teknik sorumlu Cihan Bulut ile gidecek oyunculardan sonra transferlere karar vereceklerini ifade ede Mustafa Yenioğlu: “Ekim ayının sonunda başlamasını beklediğimiz lig için çalışma takvimimizi de bu doğrultuda şekillendirmekteyiz. Teknik Direktörümüz Cihan Bulut ve yardımcılarıyla iç transferde ortaya çıkacak tablo doğrultusunda dış transfer çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Yeni sezonda hep birlikte yeni hedeflere..” şeklinde konuştu.

 

Öte yandan yeşil siyahlılarda Cihan Bulut’un yardımcılıklarını Üzeyir Özler, Serdar Yıldırım; kaleci antrenörlüğünü de Levent Uysal yapacak.