Muğla Futbol Muğla Futbol
TURGUTREİSSPOR 3 AĞUSTOS’TA GENEL KURUL YAPACAK

Bodrum temsilcisi Turgutreisspor genel kurul kararı aldı. Geçen yıl göreve gelen Melih Aydoğan tekrar aday olurken, genel kurulun 3 Ağustos Cuma günü saat 16:30’da yapılacağı açıklandı.

Muğla’da 1.amatörün iddialı takımlarından, Bodrum’un köklü takımı Turgutreisspor genel kurula gidiyor.

 

Geçen yıl olağanüstü kongreyle başkanlığa seçilen Melih Aydoğan, Turgutreisspor olağan genel kurulununun 3 Ağustos Cuma günü saat 16:30’da Sabancı Kültür Merkezi’nde yapılacağını açıkladı.

 

Göreve gelmesinin ardından kulüp yapılanması ile dikkate çeken Melih Aydoğan altyapı yapılanması, stat bakımı, forma ve saat satışı, maske satışı gibi birçok çalışmaya imza atarak ses getirmişti.

 

Yönetim kurulunu yenileyerek taze bir kan ile sezona hazırlanmayı planladıklarını ifade eden Melih Aydoğan; “Göreve geldikten sonra birçok esnafı ziyaret ettik ve forma ile saat dağıtımında bulunduk. Amiral Turgutreis Stadı’nda boya ve bakım çalışması yaptık, altyapıda 100’e yakın öğrencimiz var çocuklarımıza spor yaptırıyoruz. U-12 ve U-16 ile a takım voleybol çalışmalarımız var. Amacımız Turgutreis’teki çocuklara ve gençlere spor yaptırmak ve takımı daha iyi yerlere getirmek” şeklinde konuştu.

 

A takım sponsorluğuna Turgutreis’in güçlü firmalarından Gc Yapı Mühendislik ile anlaştıklarını dile getiren Melih Aydoğan; “Gc Yapı Mühendislik ile sponsorluk anlaşması yaptık. Formalarımızda da SporToto logosunu taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.