Muğla Futbol Muğla Futbol
ŞİMŞEK DARICA ENGELİNİ AŞAMADI: 1-1

Sahasında Darıca Gençlerbirliği’ni ağırlayan Fethiyespor, baştan sona üstün oynadığı mücadelede rakibi ile 1-1 berabere kalarak 1 puana razı oldu ve liderliği kaybetti.

TFF 3.Lig, 2.grupta haftaya lider giren Fethiyespor, Fethiye Şehir Stadı’nda misafir ettiği Darıca Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kaldı.

 

Baştan sona oyun üstünlüğünü elinde tutan şimşek, 20’de Cemal Şener ile öne geçerken, misafir ekibin sayısı ise 47’de Selman Sevinç’ten geldi.

 

Fethiyespor da Hayrullah Çelik, maçın son anlarında ani gelişen Darıca atağında Baha Kısacık’ı düşürmesi sonucu, bariz gol şansını engellediği gerekçesi ile kırmızı kart gördü.

 

Beraberlik golünden sonra savunma ağırlıklı oyun oynayan rakibi karşısında aradığı golü bulamayan ve 1 puana razı olan lacivert beyazlılar, Nazilli Bld.spor’un Ceyhan’ı mağlup etmesiyle liderliği 36 puanlı Nazilli’ye devretmiş oldu ve 34 puan ile haftayı 2.sırada tamamladı.

 

 

STAD: Fethiye Şehir

 

HAKEMLER: Can Cengiz (Orta), Anıl Küçükkaraca (1.Yrd), Tahir Yalçın (2.Yrd), Kadir Akpınar(4.Hk)

 

FETHİYESPOR: Serkan Demirol, Serhat Mutlu, Mert Özmen, Kutay Yokuşlu, Hayrullah Çelik, Berkay Öztuvan, Cemal Şener, Fatih Somuncu (63’Cem Özdemir), Ali Han Tunçer, Anıl Gir, Yakup Alkan (75’Anıl Arıcıoğlu)

 

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ: Ali Alper Doğan, Fahrettin Bıyıklı, Metin Güler, Yusuf Bildik, Samet Acar, Erdem Dikbasan, Selman Sevinç (60’Onuray Köse), Berat Eyüpoğlu (61’Ahmet Kutluer), Emre Alan, Furkan Akın (78’Çağrı Oğuz), Baha Kısacık

 

GOLLER: Dk 20’Cemal Şener, Dk 47’Selman Sevinç

 

SARI KARTLAR: 48’Berkay Öztuvan, 86’Cem Özdemir, 87’Kutay Yokuşlu

 

KIRMIZI KART: 90+4’Hayrullah Çelik

 

Fotoğraf: Gerçek Fethiye