Muğla Futbol Muğla Futbol
SABURHANESPOR YAZ OKULU KAPANIŞI OSMAN GÜRÜN’ÜN KATILIMIYLA YAPILDI

Saburhanespor futbol yaz okulu kapanışı geçtiğimiz gün Osman Gürün, Ömer İlman, Özcan Saygın ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.

Muğla merkez ilçesi Menteşe takımlarından Saburhanespor’un yaz dönemi boyunca sürdürdüğü “Özkan Sarı Futbol Akademisi Yaz Spor Okulu” kapanış töreni geçtiğimiz gün önemli konukların katılımıyla gerçekleşti.

 

Kışla Parkı’nda kulübe aithalı sahada gerçekleşen kapanış şenliğine Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, MSKÜ Spor bilimleri Fakültesi dekanı Özcan Saygın, Saburhane muhtarı Mustafa Topbaş, Saburhanespor kulüp başkanı Hüseyin Çelebi, yöneticiler, antrenörler ve sporcu velileri katıldı.

 

Osman Gürün tören sonrası yaptığı açıklamada “Muğla’mız ve ülkemiz için yaz kurs döneminde evlatlarımıza futbol eğitimi veren Saburhanespor akademisinin sertifika törenine katılarak geleceğin sporcuları ve aileleri ile keyifli vakit geçirdik.” ifadelerini kullandı.

 

Saburhanespor kulüp başkanı Hüseyin Çelebi de yaz kursunu tamamladıklarını, kış döneminde de haftasonları çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.