Muğla Futbol Muğla Futbol
ORTACA ESNAFSPOR’DAN AKADEMİ LİGLERİNE 4 TRANSFER

Ortaca Esnafspor altyapısından 4 futbolcu akademi liglerine Alanyaspor, Bandırmaspor ve Nazilli Bld.spor’a transfer oldu.

Ortaca Esnafspor altyapısından yetişen 4 genç oyuncu Süper Lig, 1.Lig ve 2.Lig takımlarına transfer oldu.

 

Altınordu Ortaca-Dalaman Futbol Okulları ile Ortaca Esnafspor bünyesinde yetişen 2007 doğumlu orta saha oyuncusu Yalın demir Dönmez ile 2007 doğumlu orta saha oyuncusu Hamdican Yavaş, Süper Lig takımlarından Aytemiz Alanyaspor’a transfer oldu.

 

2006 doğumlu kaleci Recep Yorulmaz TFF 1.Lig takımlarından Royal Hastanesi Bandırmaspor, 2007 doğumlu sağ bek oyuncusu Halilcan Kaba da TFF 2.Lig altyapısı Nazilli Belediyespor’a transfer oldu.

 

Ortaca Esnafspor ve Ortaca-Dalaman Altınordu Futbol Okulları Sorumlusu antrenör Nevzat Sönmez akademi liglerine oyuncu gönderdikleri için gururlu olduklarını söylerken; “Ortaca Esnafspor ve Altınordu Futbol Okulu olarak çok mutluyuz. Elit Akademi ve Akademi liglerine toplam 4 oyuncu kazandırdık. Tüm sporcularımıza başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

 

MuğlaFutbol.com ailesi olarak profesyonel liglerde akademi liglerinde forma giyecek dört oyuncuyu, Ortaca Esnafspor kulübünü, antrenörlerini ve emeği geçenleri kutlar, başarılar dileriz.