Muğla Futbol Muğla Futbol
NİHAT ÖZDEMİR’DEN BODRUMSPOR’A ZİYARET

TFF başkanı Nihat Özdemir, 2.Lig temsilcimiz Bodrumspor’un Yalıçiftlik Tesislerindeki çalışmasını ziyaret etti.

Bodrum’da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir, Bodrumspor’un Yalıçiftlik Tesislerindeki çalışmasını ziyaret etti.

 

Ziyarette Özdemir’e Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrumspor AŞ yatırımcısı ve Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk eşlik etti.

 

Bodrumspor’un idmanını izleyen ve futbolcular ile teknik ekibin yeni yılını kutlayan Nihat Özdemir, Bodrumsporlu oyuncu ve teknik heyet ile hatıra resmi çektirdi.

 

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Özdemir, Bodrumspor’un yeni oluşumunu beğendiğini ve yakın zamanda başarıya ulaşacağını umduğunu söylerken, pandemi şartlarının uygun olması halinde seyircilere kavuşmayı planladıklarını belirterek şöyle konuştu:

 

“İnşallah gelecek aşılarla, bu pandemi olayını geride bırakacağımız yıl olur. Pandemiyi geride bırakırsak ana hedefimiz olan taraftarlarımızı tribünlerde görmek istiyoruz. Çünkü tribünlerde seyirci olmadığı zaman maçlar güzelliğine kavuşamıyor. Oyuncular motive olmuyor. Hakemlerin bile seyircisiz maç oynamaktan dolayı sıkıntıları var.

 

Pandemi şartları uygun olursa mart ayından sonra bizim ana hedefimiz liglerimize seyircili olarak devam etmek olacak”

 

Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya da ziyaret ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Yeni yılın ilk gününde Yalıçiftlik Tesislerine gelerek bizleri onurlandıran TFF başkanı sayın Nihat Özdemir’e, Bodrum Belediye Başkanı sayın Ahmet Aras’a ve Opet Yönetim Kurulu Başkanı sayın Fikret Öztürk’e teşekkürlerimizi sunuyorum”