Muğla Futbol Muğla Futbol
MUĞLASPOR’DA BAŞKANLIĞA ADAY ÇIKMADI, GEÇİCİ YÖNETİM OLUŞTURULDU

Muğlaspor’un gerçekleşen genel kurulunda başkanlığa aday çıkmayınca, Kulübün kayyuma gitmemesi için Hüseyin Nizamoğlu başkanlığında geçici yönetim kurulu oluşturuldu.

Geçtiğimiz sezon 3.ligden Bölgesel Amatör Lig’e düşen ve genel kurul kararı alan Muğlaspor’da geçtiğimiz gerçekleşen genel kurulda başkanlığa aday çıkmadı.

 

Konakaltı Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye üyelerin katılımı da az olurken, başkanlık için aday çıkmayınca, Kulübün kayyuma gitmemesi adına Hüseyin Nizamoğlu başkanlığında geçici bir yönetim kurulu oluşturuldu.

 

Menteşe Belediye başkanı Bahattin Gümüş de kongrede konuşma yaparken, Gümüş’ün öncülüğünde en yakın zamanda yeni bir yönetim kurulu oluşturulması ve şampiyonluk için kolların sıvanması bekleniyor.

 

 

Geçici yönetimin en kısa sürede yeniden genel kurul kararı alması ve Bahattin Gümüş’ ün desteklediği yeni bir yönetim kurulunun iddialı şekilde yeni sezona hazırlanacağı kulislerde konuşuluyor.

 

Öte yandane genel kurulda şirketleşme konusunda araştırma yapması için yönetim kuruluna yetki verilirken, oluşturulan geçici yönetimin ilk toplantıda tekrardan genel kurul kararı alacağı öğrenildi.

 

 

Kaynak: Cüneyt Erdan