Muğla Futbol Muğla Futbol
MUĞLASPOR’DA 4 TRANSFER, 3 AYRILIK

Muğlaspor, transferin son gününde Bülent Kalecikli, Altan Kılıç, Emirhan Çalışkan ve Berkant Kavzar’ı kadroya dahil ederken; kaptan Polat Ertek, Burak Yılmaz ve Mümin Aysever ile yollarını ayırdı.

TFF 3.Lig, 4.grupta son sırada bulunan Muğlaspor, transferin son gününde kadrosuna 4 yeni ismi dahil ederken, 3 futbolcu ile de yollarını ayırdı.

 

Yeşil beyazlılarda takım kaptanı, sol bek oyuncusu Polat Ertek’in transferin son saatlerinde 3.lig 1.grup ekibi Manisaspor’a transfer olması şehirde şaşkınlıkla karşılandı.

 

Sezon başında takıma dahil olan 33 yaşındaki golcü Mümin Aysever de Muğlaspor’un grubunda yer alan 68 Aksaray Bld.spor’a, orta saha oyuncusu Burak Yılmaz da 3.lig, 3.grupta mücadele eden Cizrespor’a transfer oldu.

 

Muğlaspor son günde kadrosuna Fethiyespor ile ilk devre 13 maça çıkan 31 yaşındaki sol bek Bülent Kalecikli, Payasspor’dan 24 yaşındaki orta saha Altın Kılıç, Nazilli’de 21 yaşındaki orta saha Berkant Kavzar ve Ümraniyespor’dan 18 yaşındaki genç orta saha Emirhan Kılıç’ı dahil etti.

 

 

Fotoğraflar: Muğlaspor Sosyal Medya