Muğla Futbol Muğla Futbol
MUĞLASPOR-ORATACA BLD BAL BARAJ MAÇI BU HAFTA SONU

Muğla Süper Amatör şampiyonu Ortaca Bld.spor ile BAL’da il sıralamasında altta yer alan Muğlaspor’un karşılaşacağı BAL baraj maçı bu hafta sonu oynanacak.

Bölgesel Amatör Lig’de önümüzdeki sezon Yatağanspor ile birlikte Muğla’yı temsil edecek ikinci takım hafta sonunda belli olacak.

 

Muğla il sıralamasında Yatağanspor’un altında yer alan, ligi aynı puanda bitirdiği Çine Madranspor ile sıralama maçını rakip takımın gelmemesi nedeniyle 3-0 hükmen galip tamamlayan Muğlaspor ile Süper Amatör Lig şampiyonu Ortaca Belediyespor BAL için karşılaşacak.

 

Bu hafta sonu oynanması beklenen BAL baraj maçının hangi statta oynanacağı ise tartışma konusu olnmuş durumda. Uzun yıllardır Muğla Atatürk Stadı’nda oynanan baraj maçları, aynı stadı Muğlaspor’un kullanması sebebiyle Ortaca ekibinin ve camiasının tepkileri ile istekleri doğrultusunda başka statta oynanabilir.

 

Muğlaspor-Ortaca Bld BAL baraj maçı ile ilgili kararın birkaç gün içinde verilmesi bekleniyor.

 

Öte yandan Muğlaspor yönetimi teknik sorumlu Özcan Öz ile yollarını ayırdığını ve baraj maçnda takımın başında Halil Evren Şentürk’ün yer alacağını açıkladı.