Muğla Futbol Muğla Futbol
MUĞLASPOR KRİTİK MAÇTA SULTANBEYLİ’Yİ KONUK EDİYOR

Muğlaspor, 20.hafta maçında çarşamba saat 13:00’da sıralamada 14 puanla bir üstünde bulunan Sultanbeyli Bld.spor’u misafir edecek.

TFF 3.Lig 4.grupta 9 puanla son sırada bulunan Muğlaspor, ligde 20.hafta karşılaşmasında kendisi gibi düşmeme mücadelesi veren Sultanbeyli Bld.spor’u konuk ediyor.

 

Muğla Atatürk Stadı’nda 10 Şubat Çarşamba saat 13:00’da başlayacak müsabakayı Adana bölgesi hakemi Halil Erdoğan yönetecek.

 

Devre arası transfer döneminde takıma önemli takviyeler yapan yeşil beyazlılarda, geçtiğimiz hafta Ordu deplasmanındaki iyi oyuna etki eden yeni oyuncuların daha fazla antrenman yapma fırsatıyla takıma daha da uyum sağlaması sonrası, tek hedef üç puan.

 

Şiddetle 3 puana ve seri galibiyetlere ihtiyacı olan Muğlaspor’un, bu önemli maçta hücum ağırlıklı bir oyun sergilemesi bekleniyor.

 

Grupta 9 puanla 17.ve son sırada bulunan yeşil beyazlıların konuğu Sultanbeyli Bld.spor da 14 puan ile Muğlaspor’un bir üstünde 16 sırada tehlikeli bölgede yer alıyor. İstanbul ekibi devre arası transferleri sonrasında ikinci yarıya 2’de 2 yaparak 6 puanla başladı.

 

İlk devre iki takım arasında İstanbul’da oynanan maç 1-1 sona ermişti.

 

Bu sezon iç sahada hiç maç kazanamayan Muğlaspor, Sultanbeyli Bld.spor maçı ile çıkışa geçip tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyor.

 

Öte yandan yeşil beyazlılarda yapılan tüm covid-19 testlerinin negatif çıktığı açıklandı.