Muğla Futbol Muğla Futbol
MUĞLA’DA ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ TAMAMLANDI

TÜFAD Muğla şubesi tarafından organize edilen ve Muğla’daki antrenörlere 2 yıl boyunca sözleşme yapma hakkı tanıyan antrenör gelişim semineri tamamlandı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği  (TÜFAD) Muğla Şubesi’nin ev sahipliğinde, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılan seminere Muğla’daki UEFA ve TFF lisansına sahip antrenörler katıldı.

 

Seminere Muğla’daki antrenörler yoğun ilgi gösterirken, eğitimci olarak TFF eğitimcileri Rasim Kara ve Atilla Yüce katılırken; Prof Dr Erkut Konter, Doç Dr Halil Evren Şentürk ve Doç Dr Ender Şenel konuşmacı olarak katıldı.

 

Gelişim seminerine katılan antrenörler, 2023 ayı Mayıs sonuna kadar kulüplerde sözleşme yapma hakkı elde edecek.

 

Seminere konuk olan Muğla ASKF başkanı Mehmet Top, amatör kitapçığın yayınlanması sonrası yeni sezon planlaması ile ilgili katılımcılara bilgi aktardı.

 

Eğitime ev sahipliği yapan TÜFAD Muğla Şubesi başkanı Aladdin Naganlu, katılımcı tüm antrenörlere ve seminer için tüm imkanı sağlayan kişi ve kuruluşlara teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı: “Salgın şartlarında zorluklarla da olsa gelişim seminerimizi gerçekleştiriyoruz. Desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Katılımcılarımız ve konuklarımızla faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Yeniden futbol dolu günlere dönmeyi umut ediyoruz. Camiamıza hayırlı olsun”