Muğla Futbol Muğla Futbol
MİLASSPOR FATİH ARSLAN İLE ANLAŞTI

Muğla süper amatör lig takımlarından Y.Milasspor, teknik sorumlu olarak Fatih Arslan ile anlaştığını açıkladı.

TFF’nin amatör ligler ile ilgili alacağı karar merakla beklenirken, BAL maçları ile birlikte Mart ayında başlaması beklenen süper amatör ligde ilk hareketlilik Y.Milasspor’dan geldi.

 

Muğla’nın köklü kulüplerinden Y.Milasspor, teknik direktörlük için Fatih Arslan ile anlaşmaya vardığını duyurdu.

 

Mor beyazlılar Fatih Arslan için “2020/2021 sezonu için Muğla futbolunu iyi bilen ve Milasspor forması altında başarılara imza atan Fatih Arslan hocamızla anlaştık, her iki tarafada hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.

 

Fatih Arslan geçtiğimiz sezon Muğla süper amatör lig takımlarından Menteşe Yerküpespor’da bir dönem görev yapmıştı. Arslan, kariyerinde Yerkesikspor, Meneteşegücü, Muğla Üniversitesi ve Yatağanspor’da antrenörlük yaptı.

 

Milasspor ile anlaştığı için mutlu olduğunu dile getiren Fatih Arslan; “Beş yıl formasını giydiğim, büyük camia Milasspor’da olmaktan son derece mutluyum. Futbolcu olarak başarısı için mücadele ettiğim Milasspor’da, hoca olarak da aynı özveriyi göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Başkanım Öcal Yüksel’e, yönetim kurulu üyelerine ve tüm Milasspor camiasına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

 

Foto: 48spor