Muğla Futbol Muğla Futbol
MİLAS GENÇLİKSPOR YENİ SEZON PLANLAMASINI YAPTI, A TAKIM MUSTAFA İÇÖZ’E EMANET

Geçtiğimiz günlerde toplanan Milas Gençlikspor yönetimi takım planlaması ve altyapı konularında önümüzdeki dönem projelerini açıklarken, A takım antrenörlüğüne Mustafa İçöz’ün getirildiğini duyurdu.

Bu sezon Muğla Süper Amatör’de mücadele etmeye hazırlanan ve son yıllarda özellikle altyapı kategorilerindeki başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Milas Gençlikspor yönetimi toplanarak önemli kararlar aldı.

 

“Kaldığımzı yerden devam ediyoruz” açıklaması ile tüm branşlarda devam edceeklerini dile getiren Milas Gençlikspor yönetimi, genel koordinatör olarak Akın Çilek’in göreve devam edeceğini açıkladı.

 

A takım teknik direktörlüğüne Milas’ın genç  ve başarılı antrenörlerinden Mustafa İçöz’ün getirildiğini duyuran yönetim şu açıklamayı yaptı:

 

“Kulübümüz A takım antrenörlüğü için, daha önceki sezonlarda takımımızın başarısı İçin ter döken genç teknik adam;

sayın Mustafa İçöz ile anlaşmıştır.Kendisine hoşgeldin der, gençlerden kurulu kadromuzla büyük başarılara imza atacağına inancımız tamdır.”

 

Altyapıdaki başarılı görevleri için Güray Fedakar ve Çağrı Arıkan’a teşekkür eden paylaşımda, kulübün projesi kapsamında altyapıdaki başarılı sporcuların önünün açılacağının altı çizildi.

 

Milas Gençlikspor, başka il ve ilçelerden gelebilecek olan 2003-2004- 2005-2006-2007 doğumlu sporcuların tüm ihtiyaçlarının kulüp tarafından karşılanacığını açıkladı.