Muğla Futbol Muğla Futbol
MİLAS GENÇLİKSPOR’DAN BAŞKAN MUHAMMET TOKAT’A ZİYARET

Bu sezon Muğla süper amatör ligde mücadele edecek olan ve son yıllardaki altyapı başarısı ile önemli bir rol üstlenen Milas Gençlikspor’da yönetim, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

Muğla futbolunda son yıllarda elde ettiği başarılar ile önemli bir konuma sahip olan Milas Gençlikspor’da kulüp yönetimi, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

 

Milas Gençlikspor, Milas ve Muğla futbolu hakkında fikir alışverişinin bulunulduğu ziyarete Milas Gençlikspor yönetimi tam kadro katıldı.

 

Milas Gençlikspor, geçtiğimiz sezon Muğla süper amatör ligine yükselmiş ve bu sezon süper amatörde mücadele etme hakkı kazanmıştı.

 

Son yıllarda bünyesindeki Altınordu Futbol Okulu ile birlikte sürdürdüğü altyapı faaliyetleri ile dikkaetleri üzerine çeken Milas ekibi, alt yaş kategorilerinde yüzün üzerinde sporcuya hizmet veriyor ve alt yaş kategorilerinde elde ettiği başarılar ile adından söz ettiriyor.

 

Muğla’da süper aamatör ve 1.amatör, covid salgını sebebiyle TFF’nin şuanlık kararına göre Ocak ayı sonunda başlayacak. Ülkede ve dünyada yaşanan son gelişmeler neticesinde BAL ile birlikte yerel liglerin kararının da Ocak ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.