Muğla Futbol Muğla Futbol
FETHİYESPOR SOSYAL KOMİTESİ’NDEN BAYRAK KAMPANYASI

Fethiyespor 3.Lig 2.grupta ilk devreyi lider tamamlarken, Fethiyespor Sosyal Komitesi faaliyetlerine bayrak kampanyası ile başladı ve şehir şampiyonluk havasına girdi.

TFF 3.Lig’de 2.grubun ilk yarısını lider tamamlayan ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Fethiyespor’da camianın önde gelen isimlerinden oluşan Fethiyespor Sosyal Komitesi, faaliyetlerine şehirde bayrak kampanyası ile başladı.

 

Fethiyespor sahada başarıya koşarken, faaliyetlerine tekrar başlayan Fethiyespor Sosyal Komitesi şehri hareketlendirmek için kolları sıvadı.

 

Fethiyespor kulübü tarafından geçtiğimiz günlerde seyircisiz maç döneminde Fethiye Şehir Stadı’nda yalnız kalmamak adına taraftarların fotoğraflarının tribünlere yerleştirilmesi kampanyası başlatılmıştı.

 

Sosyal Komite üyeleri Bekir Kapar, Şaban Tokgöz, Hidayet Yanatma ve Ufuk Arslan Fethiyespor’un refahı için taşın altına elini koyduklarını ve tüm gelirin Fethiyespor’a kalacağını belirterek, şehirden takımına şampiyonluk yolunda sahip çıkmalarını istedi.

 

Şehirde şu ana kadar birçok şahıs ve kuruluş Fethiyespor’un şampiyonluğuna destek olma amaçlı bayrak kampanyasına katılım sağlamış durumda.

 

Fethiyespor kulüp Esat Bakırcı; sahadaki sportif başarının ardından sosyal ve ekonomik alanda da Fethiyespor’a sahip çıkılması gerektiğini vurgularken, bayrak kampanyasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.