Muğla Futbol Muğla Futbol
FETHİYESPOR BAŞKANI BAKIRCI: “BU TAKIM SENEYE HAZIRLANIYOR”

Fethiyespor Yönetim Kurulu Başkanı Esat Bakırcı “Bu takım seneye hazırlanıyor. Şimdiden gerekli planlamaları yapıyoruz. Futbolculardan birçoğu takımda kalacaklar. 1-2 kiralık futbolcular dışında yeni takviyeler gelecektir.” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Kocaelispor, Ankara Demirspor ve Kırşehirspor yenilgilerinin ardından evinde Serik Belediyespor’u 2-0 yenen Fethiyespor’da gelecek yılın planlamaları yapılıyor.

 

Murat Yılmaz ve Oktay Balcı’nın attığı gollerle Serik Belediyespor’u 2-0 yenen Fethiyespor’da başkan Esat Bakırcı galibiyetin ardından değerlendirmelerde bulunurken, bu hafta deplasmanda oynayacakları Sarıyer maçını da kazanarak galibiyet çıkışını devam ettireceklerini belirtti.

 

“SENEYE HAZIRLANIYOR”

 

Başkan Bakırcı, “Kolay kazandığımız Serik maçını geride bıraktık. Bu maçı daha farklı da kazanabilirdik. İyi bir takım oluşturduğumuza inanıyorum.

Deplasmanda iki evimizde 1 maç kaybettikten sonra bu maçı kazanarak futbolcularımız kaybedilen maçları telafi ettiler. Takımımız daha iyi olacak.

Daha iyi futbol ortaya koyacak. Bugün maç daha farklı da olabilirdi. Bu takım seneye hazırlanıyor.

Gerekli rotasyonları yapıyoruz. Futbolcularımızın büyük bir bölümü bu takımda kalacaklar. 1-2 kiralık futbolcu ile yollarımız ayrılabilir. Seneye takviyelerle bu takım ligde daha başarılı olacaktır. Yolumuzdan en ufak ödün vermeyeceğiz.” dedi.

 

Haber Kaynak : Erdoğan Cankuş