Muğla Futbol Muğla Futbol
ERDİNÇ PALA AMED SPORTİF İLE ANLAŞTI

Geçtiğimiz sezon Nazilli’de şampiyonluk yaşayan Muğlalı antrenör Erdinç Pala, yeni sezonda 2.lig ekibi Amed Sportif Faaliyetler’de Mesut Toros’un 1.yardımcısı olarak görev yapacak.

Muğla’mızın başarılı futbol adamlarından Erdinç Pala, yeni sezonda 2.lig Diyarbakır temsilcisi Amed Sportif Faaliyetler takımında antrenör olarak görev alacak.

 

Amed Sportif Mesut Toros ile teknik direktörlük konusunda anlaşırken, Toros’un 1.yardımcısı olarak da Erdinç Pala görev yapacak. Ekipte Melih Ergün kondisyoner olarak, Kıvanç Bozkurt da kaleci antrenörü olarak görev alacak.

 

Geçen sezon Fethiyespor’da yine Mesut Toros’un yardımcısı olarak görev yapan Pala, devre arasında takımdan ayrılmış ve 2.devrede yine Toros’un ekibinde Nazilli ile şampiyonluk yaşamıştı.

 

Muğla Futbol.com’a açıklamada bulunan Erdinç Pala; “Yeni sezonda Mesut Toros hocamızın ekibinde 2.lig ekibi Amed Sportif ile anlaştık. Hedefimiz şampiyonluk ve 1.lige yükselmek. Muğla’yı başarılı bir şekilde temsil etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Muğla Futbol.com ailesi olarak sevgili Erdinç Pala’ya yeni görevinde başarılar dileriz.