Muğla Futbol Muğla Futbol
EKİM AYINDA BAŞLAYACAK AMATÖR MAÇLAR İÇİN ASKF’DE TOPLANTI YAPILACAK

Muğla ASKF, Ekim ayında başlayacak olan Süper Amatör, 1.Amatör ve U-16 ligleri için 23 Eylül Perşembe günü kulüp temsilcileriyle toplantı yapılacağını açıkladı.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF), Ekim ayında başlatılması planalanan ilk dönem liglerinden Süper Amatör, 1.Amatör Küme ve U-16 ligi için kulüplerin temsilcileri ile 23 Eylül 2021 Perşembe günü saat 14:00’da toplantı yapılacağını duyurdu.

 

Pandemi nedeniyle maçlarda alınacak önlemlerin de görüşüleceği toplantıda kulüp temsilcileri arasından tertip komitesi oluşturulacak ve gruplar belli olacak.

 

Covid-19 salgını sebebiyle BAL hariç tüm amatör  ve altyapı liglerinde 1.5 sezondur müsabaka oynanmıyor.

 

Öte yandan Bölgesel Amatör Lig’e katılım başvurusu yapmayan ve süper amatör ligde mücadele şansı bulunan Ortaca Belediyespor ve Gümüşlükspor’un Muğla Süper Amatör’de mücadele etmek için de başvuru yapmaması dikkat çekti.

 

 

İlk dönem liglerine katılım başvurus yapan takımlar şu şekilde:

 

 

BÖLGESEL AMATÖR LİG (BAL)

 

1-Muğlaspor

 

2-Yatağanspor

 

SÜPER AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

 

1-Dalaman Bld.Genç.spor

 

2-Dalyanspor

 

3-Düğerek Güneşspor

 

4-Karaovaspor

 

5-Marmaris Gençlikspor

 

6-Milas Bld.Beçin Genç.spor

 

7-Milas Gençlikspor

 

8-Seydikemer Bld.spor

 

9-Ula Bld.spor

 

10-Yeni Milasspor

 

11-Menteşe Yerküpespor

 

1.AMATÖR LİGE KATILACAK TAKIMLAR

 

1-Beldibispor

 

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

 

3-Bodrum Turkuazspor

 

4-Bozburun Bld.spor

 

5-Çamköyspor

 

6-Datça Bld.spor

 

7-Fethiye Genç.ve spor Hareketi

 

8-Fethiye Yeni Mh.Kült.spor

 

9-Güllük Bld.spor

 

10-Gündoğanspor

 

11-Günlükbaşıspor

 

12-Karaçulhaspor

 

13-Kavaklıdere Bld.spor

 

14-Konacıkspor

 

15-Köyceğiz Bld.spor

 

16-Köyceğiz Sportif

 

17-Marmaris Bld.spor

 

18-Marmarisspor

 

19-Ortaköyspor

 

20-Yerkesikspor

 

21-Yeşilüzümlüspor

 

22-Bodrum Yalı Gençlik spor

 

U-16 LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

 

1-48 Çağdaşspor

 

2-Bitez Dondurma Pedasa Genç.spor

 

3-Bodrum 1925 spor

 

4-Bodrum Birlikspor

 

5-Bodrum Gençspor

 

6-Bodrum Göltürkbüküspor

 

7-Çamköyspor

 

8-Dalyanspor

 

9-Ekol 2017 spor

 

10-Fethiye 1923 spor

 

11-Fethiyespor

 

12-Karaçulhaspor

 

13-Köyceğiz Bld.spor

 

14-Köyceğiz Sportif

 

15-Likyaspor

 

16-Marmaris 1923 spor

 

17-Marmaris Bld.spor

 

18-Marmarisspor

 

19-Milas Gençlikspor

 

20-Muğlaspor

 

21-Ortaca Bld.spor

 

22-Ortaca Esnafspor

 

23-Turgutreisspor

 

24-Yatağanspor

 

25-Yatağan Sportif

 

26-Yeni Milasspor

 

27-Menteşe Yerküpespor