Muğla Futbol Muğla Futbol
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR ADNAN YAZICIOĞLU İLE ANLAŞTI

Muğla Süper Amatör Ligi takımlarından Düğerek Güneşspor, teknik sorumlu olarak Muğlaspor’un efsane oyuncusu Adnan Yazıcıoğlu ile anlaştı.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği kongre ile Şahin Kırkan başkanlığında yeni bir yönetim kurulu oluşturan Düğerek Güneşspor kulübü, yeni teknik direktörünü açıkladı.

 

Süper Amatör Lige iddialı hazırlanmak isteyen Düğerek ekibi, takımın başına Muğlaspor’un “Büyük Adnan” lakaplı efsane golcüsü Adnan Yazıcıoğlu’nu getirdi.

 

Düğerek Güneşspor, teknik adam transferi ile ilgili “Hoşgelfin Büyük Adnan”  başlıklı şu açıklamayı yaptı:

 

“Kulübümüz, Muğlaspor’a uzun yıllar emek vermiş, futbolculuk kariyerinde bir çok başarıya sahip, futbolculuk kariyerinden sonra Altay ve Bakü’de önemli görevler almış, Galatasaray Futbol Okulları’nın Azerbaycan ve Kazakistan’da genel koordinatörlük görevini üstlenmiş ve Türk futboluna uzun yıllar hizmet etmiş olan Teknik direktör Adnan Yazıcıoglu hocamız ile anlaşma sağlanmıştır.

Adnan Yazıcıoğlu’nun yardımcılığını ise Tamer Selvan hocamız yapacaktır. Teknik ekibimize hoşgeldin der, Düğerek Güneşspor arması altında başarılar dileriz.”