Muğla Futbol Muğla Futbol
CEM CAMBAZ YENİ SEZONDA DA ARTVİN HOPASPOR’DA

Muğlalı antrenör Cem Cambaz yeni sezonda da 3.lig ekibi Artvin Hopasor ile anlaştı. Cambaz’ın ekibinde Özcan Öz, Sabri Yıldıran, Miraç Şen ve Ziya Akdağ görev alacak.

Geçtiğimiz sezon ikinci devresinde Artvin Hopaspor’un başına geçen Muğla’mızın başarılı antrenörlerinden İsmail Cem Cambaz, yeni sezonda da Karadeniz ekibi ile anlaşma sağladı.

 

Teknik sorumlu Cambaz’ın ekibinde geçtiğimiz sezon Muğlaspor’da görev yapan Özcan Öz yardımcı antrenör olarak yer alırken, kaleci antrenörlüğünü Sabri Yıldıran, kondisyonerliği Miraç Şen ve maç izleme antrenörü olarak da Ziya Akdağ görev yapacak.

 

CAMBAZ: “HEDEFİMİZ BAŞARILI OLMAK”

 

Artvin Hopaspor’da yeniden çalışma fırsatı bulduğu için mutlu olduğunu belirten Cem Cambaz: “Hopaspor ile sözleşme imzaladığımız için sevinçliyiz. Hedefimiz burada başarılı olmak. Bu yönde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

ÖZCAN ÖZ: İLİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

 

Geçtiğimiz sezon Muğlaspor’da görev yapan ve Cambaz’ın ekibinde yardımcı antrenörlük yapacak olan Muğlalı antrenör Özcan Öz de şu açıklamayı yaptı: “Antrenörlük hayatıma Muğla dışında devam etme kararı aldım. Bilgilerimi, tecrübelerimi artırmak için benim adıma önemli bir karar. Hopaspor’un başarısı için çalışacağız. Muğla’yı profesyonel liglerde en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız”.

 

Cem Cambaz ve ekibi Artvin temsilcisiyle geçtiğimiz gün ilk çalışmasına çıkarken, Mor beyazlı yönetim de çalışmada teknik heyet ve oyuncularla kısa görüşme yaparak destekte bulundu.