Muğla Futbol Muğla Futbol
BÖLGESEL AMATÖR LİG HEYECANI BAŞLIYOR

Muğla takımlarının katılmadığı hızlandırılmış BAL 2020-2021 sezonu çarşamba günü oynanacak maçlarla başlıyor.

Covid-19 salgını nedeniyle eylülde başlaması gereken Bölgesel Amatör Lig 2020-2021 sezonu bu çarşamba başlıyor.

 

TFF tarafından hızlandırılmış şekilde hazırlanıp oynatılacak olan, katılmayan takımların haklarının önümüzdeki sezon için saklı olduğu BAL hızlandırılmış ligine 108 takım katılacak.

 

Muğla takımlarımızın katılım göstermediği hızlandırılmış programda takımlar 8 bölgeye ayrıldı.

 

Her bir bölgede 3’er ve 4’er takımlı 8 ayrı grup oluşturulan BAL’da maçlar çift devreli oynanacak. Gruplarında ilk sırayı alan takımlar çeyrek finale yükselirken; çeyrek final, yarı final ve final maçları her bölgede yer alan 8 grup birincisi arasında daha sonra belirlenecek grup merkezlerinde tek maç oynanacak ve 8 takım 3.lige çıkacak.

 

Katılan tüm takımların PCR testi yaptıracağı BAL maçlarının tamamı seyircisiz oynanacak.

 

BAL’DA İLK HAFTA MAÇLARI

 

1. BÖLGE

1. Grup
17.00 Alibeyköyspor-Bağcılarspor (Alibeyköy)
17.00 Beykoz-Cevizli Anadoluspor (Beykoz)

 

2. Grup
17.00 Sultangazispor-Dudulluspor (Cebeci)
Uzunköprüspor (bay)

 

3. Grup
17.00 Maltepespor-Kartal Bulvarspor (Hasan Doğan)
Kilimli Bld (bay)

 

4. Grup
17.00 Karasuspor-Hendekspor (Karasu)
Erenlerspor (bay)

 

5. Grup
17.00 Hereke Yıldızspor-Kullar 1975 SK (Alparslan Türkeş)
17.00 Başiskele D.Tepespor-Değirmenderespor (Şht.Ö.Halisdemir)

 

6. Grup
17.00 Yuvacıkspor-Karamürselspor (Şht.İlyas Bayraktutar)
Çilimli Bld (Bay) www.yerelfutbol.com

 

7. Grup
17.00 Mustafakemalpaşa Belediyespor-Elmasbahçelerspor (MKP)
17.00 İnegöl Kafkasspor-Görükle İpekspor (İnegöl Sanayi)

 

8. Grup
17.00 Gülbahçespor-Nilüfer 2021 FK (Atıcılar 1)
Bigaspor (Bay)

 

2. BÖLGE

 

1. Grup
17.00 Yeşilovaspor-Torosgücü (Yusuf Tırpancı)
17.00 Buca Zaferspor-Torbalıspor (Tire Gazi M.Kemal)

 

2. Grup
17.00 İzmirspor-Aliağa Futbol AŞ (Yeşilyurt)
Çiğli Bld (bay)

 

3. Grup
17.00 Ahmetli Bld-Hacırahmanlıspor (Ahmet Alahıdır)
17.00 Manisa Sanayispor-Y.Emre Bld (Ertuğrul Dilek)

 

4. Grup
17.00 Azotspor-Linyitspor (Toki 1)
Ayvalıkgücü (bay)

 

5. Grup
17.00 Anadolu Ünv-Eskişehir Yunus Emre (Necdet Yıldırım)
Bilecik Bayırköyspor (bay)

 

6. Grup
17.00 Akşehirspor-Gölyazı Bld (Akşehir N.Hoca)
Isparta 32 Emrespor (bay)

 

7. Grup
17.00 Yeşilova Belediyespor-Bucak Oğuzhanspor (Burdur)
Kepez Bld (bay)

 

8. Grup
17.00 Kuşadasıspor-Sökespor (Özer Türk)

17.00 İscehisarspor-Bolvadin Bld (İscehisar)
3. BÖLGE 
1. Grup
17.00 Salarhaspor-Rize Özel İdarespor (Rize ASKF)
Çamlıhemşin Bld (bay)
2. Grup
17.00 Tonya Doğanspor-Sebat Gençlikspor (Vakfıkebir)
17.00 Ordu 1967 SK-Ünye 1957 SK (Ordu 19 Eylül)
3.Grup
17.00 Atakum Bld-Boyabat 1968 SK (Atakum)
Kastamonu Özel İdare (bay)
4. Grup
17.00 Erbaa Gençlikspor-Niksar Bld (Erbaa)
17.00 Amasya 1968 SK-Merzifonspor (Amasya 12 Haziran)
5. Grup
17.00 Talasgücü-Kayseri EMAR FK (Atatürk Yan Saha)
17.00 Çimentospor-Cumhuriyet Ünv (Turhan Kılıççıoğlu)
6. Grup
17.00 Suvermez Kapadokyaspor-İdman Yurd 1925 (Suvermez)
Düziçispor (bay)
7. Grup
17.00 Sincan Bld – Ankara TKİ (Sincan 15 Temmuz)
Ankara DSİ (bay)
8. Grup
17.00 Bartınspor-Kurşunlu Bld (Bartın Atatürk)
Bolu Abant FK (bay)
4. BÖLGE
1. Grup
17.00 Antakya Bld-5 Temmuz İskenderunspor (Antakya Atatürk)
Gaziantep Ankas SK (bay)
2. Grup
17.00 Şanlıurfa BB-Viranşehir Sanayispor (ŞUTİM)
17.00 Elbistanspor-Türkoğlu Bld (Elbistan)
3. Grup
17.00 Silvan Bld-Diyarbakırspor (Silvan)
17.00 Bismil 21 Sportif-Çınar Bld (Bismil)
4. Grup
17.00 Bağlar Bld-Mazıdağı Fosfatspor (Şilbe 1)
Batman 72 Belediyespor (bay)
5. Grup
17.00 Muş Belediyespor-Muş Menderesspor (Muş Şehir)
Van Yolspor (bay)
6. Grup
17.00 Ulalarspor-Fırat Ünv (Erzincan Müstakil Atletizm Pisti)
Karlıova Yıldırımspor (bay)
7. Grup
17.00 Güroymakspor-1960 Silopispor (Güroymak)
Kurtalanspor (bay)
8. Grup
17.00 76 Iğdır Bld-Doğubeyazıt Bld (Iğdır Atatürk)
17.00 Ilıca İdmanocağı-Yakutiyespor (Ilıca Orhan Tavlı)