Muğla Futbol Muğla Futbol
BODRUMSPOR’DAN ÖZER TURAGANLI’YA TEŞEKKÜR

Bodrumspor, amatörden bu yana kulüpte görev yapan ve görevi bırakan idari menajer Gürel Toraganlı’ya teşekkür ederken, başkan Rıza Karakaya da Toraganlı’ya plaket verdi.

2.Lig’de mücadele eden temsilcimiz Bodrumspor’da amatör lig mücadelesinden bu yana kulüpte görev yapan ve hem BAL’da hem de 3.lig şampiyonluğunda pay sahibi olan idari menajer Gürel Toraganlı görevi bırakırken, Bodrumspor başkanı Rıza Karakaya da Toraganlı’ya teşekkür ederek kendisine plaket verdi.

 

Başkan Karakaya plaket takdiminde Gürel Toraganlı’ya minnettar olduklarını belirterek; “Bodrumspor’umuzun 90 yıllık tarihinde 2.kez 3.lige, tarihinde ilk kez 2.lige çıkmasında ve profesyonel liglere uyum sağlamasında idari menajer olarak emeği çok olan değerli abim Gürel Toraganlı ile vedalaştık ve plaket verdim. Emeklilik hayatında kendisine başarılar diliyorum, teşekkürlerimizi sunuyorum. Yolu açık olsun” ifadelerini kullandı.

 

Bodrumspor da resmi hesabından “İdari menajerimiz Gürel bey’e verdiği katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunar bundan sonraki yaşantısında başarılar dileriz.” açıklamasını yaptı.