Muğla Futbol Muğla Futbol
BODRUMSPOR’DA “ORMAN” TEMALI FORMA

2.Lig Muğla temsilcimiz Bodrumspor, yeni sezon formalarında beyaz renk üzerinde orman figürü kullanarak, Muğla’da yaşanan orman yangınlarına dikkat çekti.

Bodrumspor 2021-2022 sezonu forma çalışmasında farkındalık yarattı. Muğla’da yaşanan orman yangınlarının ardından her alandan duyarlı vatandaşların çalışması devam ediyor.

 

Bodrumspor tarafından yapılan yeni dönem sezon forması çalışmasında; beyaz formanın üzerine, orman figürü ve arkasına Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ormansız ve ağaçsız toprak, vatan değildir.” cümlesi yer aldı.

 

Yaşanan orman yangınlarına dikkat çeken Bodrumspor, satışlarının da belli bir kısmı ile fidan desteğine katkıda bulunacak.

 

Satışların Store Bodrum üzerinden yapılacağını söyleyen Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, “Her formadan 25 TL fidan bağışı için aktarılacak. Farkındalık çalışması yaparak, tüm vatandaşlarımızı teşvik etmeyi amaçladık. Bizlerde elimizden geldiğince katkı sunmak istedik. Böyle bir proje geldi aklımıza. Güzel de oldu. Umarım başta Bodrumlular olmak üzere herkes destek verir. Biz Bodrumspor olarak, her zaman elimizden geleni yapmaya hazırız. Atatürk’ünde dediği gibi, Ormansız ve ağaçsız toprak, vatan değildir.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Kaynak: Neval Arslan-Muğla Postası