Muğla Futbol Muğla Futbol
BODRUMSPOR PÜR NEŞE: 3-0

Bodrum İlçe Stadı’nda Sarıyer’i ağırlayan Bodrumspor, Berk Ünsal(2) ve Burhan Eşer’in golleriyle 3-0 kazandı ve yükelişini sürdürdü.

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 29.haftasında Sarıyer’i konuk eden Bodrumspor, rakibini 3 golle uğurladı.

 

Bodrum İlçe Stadı’nda oynanan maçı Berk Ünsal(2) ve Burhan Eşer ile 3-0 kaznaan yeşil beyazlılar ikinci devredeki yükselişini devam ettirdi.

 

Maç boyu etkili ve üstün bir oyun ortaya koyan Bodrumspor’da Berk İsmail Ünsal attığı iki golle önemli katkı sağlarken, bu sezonki 11.golünü kaydetti.

 

Bodrumspor başkanı Rıza Karakaya maç sonunda sevinçli olduklarını ifade ederek; “Bugün üç golle kazanmasını bildik. Tüm oyuncuları ve teknik heyeti kutlarım. Bizi yalnız bırakmayan seyircilerimize de minnettarım. Galibiyet covid-19 olan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a ve kalbinde Bodrum sevdası olanlara rmağan olsun” dedi.

 

Ligin ikinci yarısında oynadığı 9 maçın 8’inde 3 puan alan Bodrumspor, sadece Serik ile berabere kaldı ve haftayı 56 puanla 3.sırada tamamladı.

 

 

STAT: Bodrum İlçe

 

HAKEMLER: Cihan Aydın, Adem Şahan, Hüseyin Can

 

BODRUMSPOR: Ali Türkan, ÜzeyirErgün, Onur Akbay, Süleyman Özdamar(Dk. 79 Muhammet Aran), Cenk Şen, Süleyman Güneş (Dk. 58 Burhan Eşer), Samet Yalçın, Seçkin Getbay (Dk. 70 Celal Dumanlı), Bahadır Erol(Dk. 46 Erkan Değişmez), Erdem Çetinkaya, Berk İsmail (Dk. 79 Yekta Kurtuluş)

 

SARIYER: Ömer Alıcı, Hüsnü Başkurt(Dk. 30 Ramazan Çevik), Oğuzhan Açıl, Selim Kayacı(Dk. 84 Berkan Keskin), Koray Kılınç, Mertcan Açıkgöz (Dk. 46 Altuğ Taş), Ramazan Övünç, Berat Çetinkaya, Bahri Can, Bertul Kocabaş(Dk. 75 Cihan Özkara), Taha Yalçıner (Dk. 46 Barış Memiş)

 

GOLLER: Dk. 22 ve Dk. 72 Berk İsmail, Dk. 77 Burhan (Bodrumspor)

 

SARI KARTLAR: Onur, Samet, Celal, Cenk (Bodrumspor), Bahri Can, Selim, Taha (Sarıyer)