Muğla Futbol Muğla Futbol
BAL EKİBİMİZ YATAĞANSPOR’DA ANTRENMANLAR BAŞLADI

Oynanması halinde BAL’da bu sezon 5.kez mücadele edecek olan Yatağanspor, Egemen Urhan yönetiminde antrenmanlarına başladı

Bölgesel Amatör Lig’de Muğla’yı temsil eden Yatağanspor, teknik sorumluluğa Egemen Urhan’ı gtirmesinin ardından iç transferde anlaştığı ve takıma yeni dahil ettiği oyuncular ile çalışmalarına başladı.

 

48spor.com’un haberine göre Yatağan İlçe Stadı ve Bozüyük sahasının zeminlerinin kötü olması nedeniyle çalışmalarına Muğla Ortaköy sahasında Egemen Urhan yönetiminde başlayan yeşil beyazlılarda geçtiğimiz yıl takımda yer alan oyuncuların yanı sıra, takıma yeni dahil edilen oyuncular da çalışmalarda yer aldı.

 

Yatağanspor resmi hesaplarından iç ve dış transfer ile çalışmalar hakkında herhangi bir açıklama yapılmazken, oyuncuların pazartesi ve salı günü şehirde toplandığı ve üniversite öğrencilerine hizmet eden bir öğrenci yurdunda konakladığı öğrenildi.

 

 

Yatağanspor’da geçen yıl takımda forma giyen Soner Özdemir, Ahmet Tüzün, Batuhan Günay, Mustafa Yıldırım, Barış Sabancı, Çağlar Baş ve ilk devre Muğlaspor ile 3.Lig’de mücadele eden Cantürk Güngör de çalışmalarda yer aldı.

 

Yeşil beyazlıların dış transferi yakın zamanda açıklamasının yanı sıra, Egemen Urhan’ın istekleri doğrultusunda takımı hedefe ve üst sıralara oynatacak oyuncuların takıma dahil edilmesi  bekleniyor.

 

TFF tarafından BAL ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, liglerin oynanması halinde Yatağanspor’un sezona hazır olmak adına çalışmalarına başlayacağını Egemen Urhan bir söyleşide ifade etmişti.

 

TFF başkanı Nihat Özdemir ise federasyon ve bilim kurulu nezdinde çalışmalar yaptıklarını, Niasn’dan önce amatörlerin başlamasının mümkün olmadığını dile getirmişti.

 

Öte yandan aylardır antrenman ve maç yapılmayan Yatağan’da saha zeminlerinin bozuk olması ve geçen bu süre zarfında herhangi bir bakım yapılmaması dikkatlerden kaçmazken, sahaların bakıma yeni alındığı öğrenildi.

 

 

 

Fotoğraflar ve Kaynak: 48spor.com