Muğla’da amatör futbolda heyecan 1 haftalık yılbaşı arasının ardından Süper Amatör, 1.Amatör, U-16 ve U-18 Ligi maçları ile yeniden başlıyor.
Geçtiğimiz hafta yılbaşı nedeniyle ara verilen amatör futbolda heyecan bu haftasonu yeniden başlıyor.
Muğla U-18 Ligi’nde ilk hafta heyecanı yaşanırken, Süper Amatör, 1.Amatör ve U16 Ligi’nde karşılaşmalar kaldığı yerden devam edecek.
Bölgesel Amatör Lig’de ise devre arası 28 Ocak’a kadar devam edecek.
Muğla’da amatör futbol hafta sonunun prgramı şu şekilde:
Süper Amatör A-Grubu
Y.Milasspor-Ula Bld.spor, 9 Ocak Pazar Saat 12:30, (Milas)
Karaova-Milas Gençlik, 9 Ocak Pazar Saat 14:00, (Mumcular)
Milas Bld.Beçin Genç-Düğerek Güneşspor, 9 Ocak Pazar Saat 14:30, (Milas)
Süper Amatör B-Grubu
Ortaca Bld.spor-Seydikemer, 9 Ocak Pazar Saat 14:00, (Ortaca)
M.Yerküpe-Dalyanspor, 9 Ocak Pazar Saat 12:00, (Marmaris)
Dalaman Bld-Marmaris Genç, 9 Ocak Pazar Saat 14:00, (Dalaman)
1.Amatör A-grubu
Yalı Gençlik-Güllük, 9 Ocak Pazar Saat 14:00, (Yalı)
Bodrum Turkuaz-Gündoğan, 9 Ocak Pazar Saat 14:00,(Göltürkbükü)
Turgutreisspor-Bafa Bld Zeytin, 9 Ocak Pazar Saat 14:00, (Turgutreis)
Konacık-Bitez Pedasa, 9 Ocak Pazar Saat 12:00, (Türkbükü)
1.Amatör B-Grubu
Datça Bld-Beldibi, 8 Ocak Cumartesi Saat 14:00,(Datça)
Bozburun-Ortaköy, 8 Ocak Cumartesi Saat 14:00,(Bozburun)
Marmaris Bld-Kavaklıdere, 8 Ocak Cumartesi Saat 14:00,(Beldibi)
Yerkesikspor-Marmarisspor, 9 Ocak Pazar Saat 14:00,(Yerkesik)
1.Amatör C-Grubu
Yeşilüzümlüspor-Fethiye Yenimahalle Kültür,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Yeşilüzümlü)
Çamköy-Köyceğiz Sportif, 9 Ocak Pazar Saat 14:00,(Fethiye Sentetik)
Günlükbaşı-Karaçulha, 9 Ocak Pazar Saat 14:00(Günlükbaşı)
Köyceğiz Bld-Fethiye Gençlik ve Spor Hareketi, 9 Ocak Pazar Saat 14:00(Köyceğiz)
U-18 Ligi A Grubu
Turgutreis-Yeni Milas, 8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Turgutreis)
Yatağanspor-Marmaris 1923,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Kötekli)
Milas Gençlik-Bitez Pedasa,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Milas)
Marmarisspor-Muğlaspor,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Beldibi)
U-18 Ligi B-Grubu
Fethiye 1923-Çiftlik,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Sentetik)
Dalaman-Likya,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Dalaman)
Ortaca Esnaf-Köyceğiz Sportif,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Ortaca)
Köyceğiz Bld-Ortaca Bld,8 Ocak Cumartesi Saat 14:00(Köyceğiz)
U-16 Ligi A-Grubu
Milas Gençlik-Y.Milas,9 Ocak Pazar Saat 10:30(Milas)
Bitez Dondurma Pedasa-Bodrum Gençlik,9 Ocak Pazar Saat 14:00(Gümüşlük)
U-16 Ligi B-Grubu
48 Çağdaş-Marmarisspor,9 Ocak Pazar Saat 12:00,(Kötekli)
Yatağanspor-Marmaris Bld,9 Ocak Pazar Saat 14:30(Kötekli)
U-16 Ligi C-Grubu
Ortaca Esnaf-Fethiye 1923,9 Ocak Pazar Saat 12:00(Ortaca)
Köyceğiz Sportif-Dalyanspor,9 Ocak Pazar Saat 12:00(Köyceğiz)