Muğla Futbol Muğla Futbol
1.AMATÖR’DE TURGUTREİSSPOR, MARMARİS BLD VE KARAÇULHA ZİRVEDE

Muğla 1.Amatör’de A grubunda Turgutreisspor ve B grubunda Marmaris Bld.spor 5’te 5 yaparak lige damga vururken, C grubunda da Karaçulhaspor 11 puanla ilk sırada bulunuyor.

Muğla 1.Amatör Ligi’nde beş hafta geride kalırken, A grubunda Turgutreisspor ilk beş maçının tamamını kazanarak 15 puanla zirvede yer aldı. 23 gol atıp, 2 gol yiyen Turgutreisspor, başarılı performansı ile dikkat çekiyor.

 

Gözünü süper amatör lige diken ve haftasonunda Gündoğanspor’u 1-0 mağlup eden sarı lacivertliler, 6.haftada Bodrum Yalı Gençlikspor ile karşılaşacak.

 

1.Amatör B grubunda ise geçtiğimiz yıldan bu yana yeni bir oluşuma giden Marmaris Belediyespor da ilk beş maçını kazanarak 15 puan ile dikkat çekiyor. Siyah beyazlı takım hafta sonu Datça Bld.spor’u 8-1 ile geçti. Süper amatör lig hedefiyle yola çıkan Marmaris Bld.spor önümüzdeki hafta Yerkesikspor’u misafir edecek.

 

Muğla 1.Amatör C grubunda da 3 takımın çekişmeli mücadelesi dikkat çekiyor. Karaçulhaspor ve Yeşilüzümlüspor 11 puanla ilk 2 sırayı paylaşırken, Günlükbaşıspor da 8 puanla bu iki takımı takip ediyor.

 

C grubunda 6.haftada Günlükbaşıspor ve Yeşilüzümlüspor önemli maçta karşı karşıya gelecek. Karaçulhaspor da Fethiye Gençlik ve Spor Hareketi ile sahasında oynayacak.

 

 

Marmaris Bld.spor

 

Karaçulhaspor

 

Turgutreisspor